sukienka retro me
Jesteśmy małym studiem krawiecko-projektowym. Lubimy klasyczny styl, ale uwzględniamy aktualne trendy i nowoczesną estetykę. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak aby zrozumieć i zaspokoić potrzeby każdej klientki. Od 16 lat działamy w Warszawie, ale przyjmujemy zlecenia również online. Mamy ponad kilka tysięcy zadowolonych klientek w całej Polsce i za granicą. Szyjemy na miarę według naszych i powierzonych nam projektów.

Szyjemy na miarę według naszych i powierzonych nam projektów.

Realizowaliśmy zamówienia m.in. dla: Klienci

Na zdjęciu sukienka naszego autorstwa.
Fot. Kasia Bielska.


Tamara prowadząca bloga Macademian Girl w sukience Retro Me. Sukienka szyta na miarę. Fot. J. Pniewski.

Kontakt


PRACOWNIA SUKIEN ŚLUBNYCH I WIZYTOWYCH - SZYCIE NA MIARĘ

Każda suknia ślubna, którą tworzymy w Retro Me jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Specjalizujemy się w szyciu personalizowanych sukni ślubnych, na miarę. Bliska jest nam idea zrównoważonego rozwoju dlatego przywiązujemy wagę do jakości, a nie ilości. Nasze suknie są dostępne tylko na indywidualne zamówienie, w ograniczonych ilościach. Każda suknia jest unikalna i niepowtarzalna. Chcemy abyś w ważnym dniu, czuła się nie tylko pięknie, ale też komfortowo, dlatego dbamy zarówno o estetykę jak i wygodę. Każda suknia jest wykonywana na miejscu w naszej pracowni, z wielką starannością i dokładnością.

Jakie suknie ślubne szyjemy w naszej pracowni?

Szyjemy zarówno klasyczne modele, tradycyjne suknie ślubne jak i nowoczesne lub proste suknie ślubne. Jeśli wolisz bogato zdobioną suknię koronkową czy romantyczną suknię w stylu rustykalnym jesteśmy gotowi spełnić to marzenie. Szyjemy delikatne i zwiewne suknie z muślinu, suknie zdobione kolorowymi haftami, jak również minimalistyczne suknie z jedwabiu, suknie w stylu boho, retro, vintage. Szyjemy suknie dla Panien Młodych, które są w ciąży i dla tych które biorą tylko ślub cywilny. Szyjemy suknie we wszystkich rozmiarach od XS do XXL oraz suknie ślubne Petite. Projekt sukni jest dopasowany do Twojej estetyki i preferencji. Możesz wybrać nie tylko rodzaj tkaniny, ale też koronkę i dodatki.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię minimalistyczna, prosta suknia ślubna na kameralny obiad, czy wystawna, bogato zdobiona suknia na dużą uroczystość, przygotujemy odpowiedni model dopasowany do charakteru uroczystości.

Nie możesz znaleźć sukni, która jest odpowiednia dla Ciebie? Marzysz o sukni ślubnej zaprojektowanej specjalnie dla Ciebie? Sukni, która jest wyjątkowa, niepowtarzalna, personalizowana, która będzie świetnie dopasowana do Twojej figury?

Zarezerwuj wizytę w naszej Pracowni. Konsultacje są bezpłatne i niezobowiązujące. +48609807036, info@retrome.pl,