Sukienki na ślub cywilny Warszawa

Sukienki na ślub cywilny

Szyjemy sukienki na ślub cywilny na miarę, zarówno według własnych projektów, jak i powierzonych wzorów.

Ceny zamówień są orientacyjne i obejmują całkowity koszt: tkanin, dodatków i szycia. Istnieje możliwość realizacji zamówienia z powierzonych tkanin.

Suknie na ślub cywilny

Ceny (szycie miarowe):
  • suknie krótkie, od 850 zł
  • suknie długie, od 2500 zł
  • koronkowe suknie krótkie, od 1300 zł
  • koronkowe suknie długie, od 3100 zł
Dokładne ceny ustalane są indywidualnie w zależności od: stopnia skomplikowania modelu, rodzaju tkaniny i dodatków.

<<< sukienka na ślub cywilny naszego autorstwa
fot. Maciej Bernas


Pisali o nas m.in.: Prasa

suknie na ślub cywilny
Takie komplementy usłyszała Marysia: nieszablonowo, z klasą i elegancją. Sukienka i żakiet - Retro Me.
fot. Dawid Rygielski

Kontakt


PRACOWNIA SUKIEN ŚLUBNYCH

Każda suknia ślubna, którą tworzymy w Retro Me, jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Specjalizujemy się w szyciu personalizowanych sukni ślubnych, na miarę. Bliska jest nam idea zrównoważonego rozwoju, dlatego przywiązujemy wagę do jakości, a nie ilości. Nasze suknie są dostępne tylko na indywidualne zamówienie, w ograniczonych ilościach. Sukienki na ślub cywilny, które tworzymy, są unikalne i niepowtarzalne. Chcemy, abyś w ważnym dniu, czuła się nie tylko pięknie, ale też komfortowo, dlatego dbamy zarówno o estetykę, jak i wygodę. Każda suknia jest wykonywana na miejscu w naszej pracowni, z wielką starannością i dokładnością.

Jakie suknie ślubne szyjemy w naszej pracowni?

Szyjemy zarówno klasyczne modele, tradycyjne suknie na ślub cywilny, jak i nowoczesne lub proste suknie ślubne ciążowe. Jeśli wolisz bogato zdobioną suknię koronkową, czy romantyczną suknię w stylu rustykalnym, jesteśmy gotowi spełnić to marzenie. Szyjemy delikatne i zwiewne suknie z muślinu, suknie zdobione kolorowymi haftami, jak również minimalistyczne suknie z jedwabiu, suknie w stylu boho, retro, vintage. Szyjemy suknie dla Panien Młodych, które są w ciąży i dla tych, które biorą tylko ślub cywilny. Szyjemy suknie we wszystkich rozmiarach od XS do XXL oraz suknie ślubne Petite. Projekt sukni jest dopasowany do Twojej estetyki i preferencji. Możesz wybrać nie tylko rodzaj tkaniny, ale też koronkę i dodatki.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię minimalistyczna, prosta suknia ślubna ciążowa na kameralny obiad, czy wystawna, bogato zdobiona suknia na dużą uroczystość, przygotujemy odpowiedni model dopasowany do charakteru uroczystości.

Nie możesz znaleźć sukni, która jest odpowiednia dla Ciebie? Marzysz o sukni ślubnej zaprojektowanej specjalnie dla Ciebie? Sukni, która jest wyjątkowa, niepowtarzalna, personalizowana, która będzie świetnie dopasowana do Twojej figury?

ZAREZERWUJ WIZYTĘ W PRACOWNI

Konsultacje są bezpłatne i niezobowiązujące.

Kontakt: +48609807036, info@retrome.pl