Suknie ślubne Warszawa

Wyglądaj pięknie
w sukni uszytej tak jak chcesz

Szyjemy personalizowane suknie ślubne na miarę:
- na podstawie inspiracji Panny Młodej (zdjęć, rysunków),
- własne projekty.

SZYBKA WYCENA >

Nasze krawcowe szyły m.in. dla:

pracownia sukien ślubnych
"Uzyskałam efekt taki, jaki sobie wymarzyłam"
Aleksandra Bobrowska
więcej opinii z Google >krawcowa suknie ślubne warszawa

Suknie ślubne uszyte w naszej pracowni

szycie sukien ślubnych
pracownia sukien ślubnych Warszawa
suknie ślubne na miarę
więcej realizacji >

My też składamy obietnicę

1. Wiemy, że robisz to pierwszy raz. Możesz polegać na naszym doświadczeniu.

Większość kobiet przygotowuje suknie ślubne raz w życiu. My szyjemy blisko 100 sukni rocznie. Stosujemy sprawdzony proces od 9 lat.

2. Działamy kompleksowo, oszczędzając Twój czas.

Zajmujemy się całym procesem szycia, w tym doborem i kupnem odpowiednich materiałów i dodatków.

3. Lubimy doradzać, ale to do Ciebie należy ostatnie słowo.

Masz całkowitą kontrolę nad tym, jak będzie wyglądała Twoja suknia ślubna. Realizujemy Twoją wizję, nie swoją. W każdej chwili możesz liczyć na profesjonalne doradztwo.

4. Kończymy dopiero wtedy, gdy jesteś w 100% zadowolona.

Doprowadzamy Twoją kreację do perfekcji. Najczęściej wystarczają trzy–cztery przymiarki w naszej pracowni w Warszawie, abyś była w pełni usatysfakcjonowana.

5. Suknia będzie całkowicie w Twoim stylu i idealnie dopasowana.

Perfekcyjnie ułoży się na Twojej sylwetce. Każdy detal będzie odpowiadał Twojemu charakterowi i podkreśli Twoją wyjątkowość.

6. Płacisz tylko ustaloną cenę. Nie ma dodatkowych opłat.

Usługa szycia, materiały, dodatki, nielimitowane przymiarki, nielimitowane poprawki oraz doradztwo – wszystko jest wliczone w cenę.

SZYBKA WYCENA >

Mówili o nas

suknie ślubne vintage

PRACOWNIA SUKIEN ŚLUBNYCH I WIZYTOWYCH - SZYCIE NA MIARĘ

Każda suknia ślubna, którą tworzymy w Pracowni szycia na miarę Retro Me jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Specjalizujemy się w szyciu personalizowanych sukni ślubnych, na miarę. Bliska jest nam idea zrównoważonego rozwoju dlatego przywiązujemy wagę do jakości, a nie ilości. Nasze suknie są dostępne tylko na indywidualne zamówienie. Każda suknia ślubna szyta na miarę jest unikalna i niepowtarzalna. Chcemy abyś w ważnym dniu, czuła się nie tylko pięknie, ale też komfortowo, dlatego dbamy zarówno o estetykę jak i wygodę. Pracownia sukien ślubnych Retro Me w Warszawie, to miejsce gdzie każda suknia szyta jest z wielką starannością i dokładnością.

SUKNIA ŚLUBNA MINIMALISTYCZNA, NOWOCZESNA, KLASYCZNA, RETRO, VINTAGE, BOHO?

Szyjemy zarówno klasyczne, tradycyjne suknie ślubne jak i nowoczesne lub proste suknie.Jeśli wolisz bogato zdobioną suknię koronkową lub romantyczną suknię w stylu rustykalnym jesteśmy gotowi spełnić Twoje marzenie. Szyjemy delikatne i zwiewne suknie z muślinu, suknie zdobione kolorowymi haftami, jak również minimalistyczne suknie z jedwabiu, suknie ślubne retro, vintage lub w stylu boho. Szyjemy suknie dla Panien Młodych, które są w ciąży i dla tych które biorą tylko ślub cywilny. Szyjemy suknie we wszystkich rozmiarach od XS do XXL oraz suknie ślubne Petite. Projekt sukni jest dopasowany do Twojej estetyki i preferencji. Możesz wybrać nie tylko rodzaj tkaniny, ale też koronki i dodatki.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię minimalistyczna, prosta suknia ślubna na kameralny obiad, czy wystawna, bogato zdobiona suknia na dużą uroczystość, przygotujemy odpowiedni model dopasowany do charakteru uroczystości.

Nie możesz znaleźć sukni, która jest odpowiednia dla Ciebie? Marzysz o sukni ślubnej zaprojektowanej specjalnie dla Ciebie? Sukni, która jest wyjątkowa, niepowtarzalna, personalizowana, która będzie świetnie dopasowana do Twojej figury?

ZAREZERWUJ WIZYTĘ W PRACOWNI

Konsultacje są bezpłatne i niezobowiązujące.

Kontakt: +48609807036, info@retrome.pl