Krótkie suknie ślubne Warszawa

Krótkie suknie ślubne Warszawa

Szyjemy krótkie suknie ślubne na miarę. Proponujemy własne modele z kolekcji Chwasty lub indywidualne, personalizowane projekty.

Każda suknia ślubna, którą tworzymy w Retro Me, jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Specjalizujemy się w szyciu personalizowanych sukni ślubnych, na miarę. Bliska jest nam idea zrównoważonego rozwoju, dlatego przywiązujemy wagę do jakości, a nie ilości. Nasze suknie są dostępne tylko na indywidualne zamówienie, w ograniczonych ilościach. Każda suknia jest unikalna i niepowtarzalna. Chcemy, abyś w ważnym dniu, czuła się nie tylko pięknie, ale też komfortowo, dlatego dbamy zarówno o estetykę, jak i wygodę. Każda suknia jest wykonywana na miejscu w naszej pracowni, z wielką starannością i dokładnością.

Krótkie suknie ślubne są idealne nie tylko na kameralny obiad lub mniejszą uroczystość, ale także w przypadku większej ceremonii lub wesela.

Krótkie Suknie Ślubne

Ceny (szycie miarowe):
Ceny zamówień są orientacyjne i obejmują całkowity koszt: tkanin, dodatków i szycia.

Pisali o nas m.in.: krótkie suknie ślubne Warszawa

Nie możesz znaleźć sukni, która jest odpowiednia dla Ciebie? Marzysz o sukni ślubnej zaprojektowanej specjalnie dla Ciebie? Sukni, która jest wyjątkowa, niepowtarzalna, personalizowana, która będzie świetnie dopasowana do Twojej figury?

ZAREZERWUJ WIZYTĘ W PRACOWNI

Konsultacje są bezpłatne i niezobowiązujące.

Kontakt: +48609807036, info@retrome.pl

krótkie sukienki ślubne
Nasza klientka Gabrysia w uszytej przez nas sukni (stopklatka z programu TVP)

Kontakt